Ideální pro malé zasedací místnosti.

Jabra PanaCast je audio-video konferenční zařízení pro malé zasedací místnosti (typu plug-and-play – tedy funkční ihned po připojení), které je navrženo s cílem zvýšit kvalitu schůzek v konferenčních místnostech pomocí tří 13-ti megapixelových kamer a spojování snímků v reálném čase tak, aby bylo dosaženo plného záběru v rozsahu 180°. Užijte si přirozenou, pohlcující lidskou perspektivu bez slepých míst.

Zorné pole 180°

Technologie videa Panoramic-4K

Využijte své jednací místnosti do optimální míry díky videotechnologii Panoramic-4K, která nabízí plné zorné pole 180° (většina standardních ultraširokých kamer nabízí maximální zorné pole 120°).

Inteligentní.

Inteligentní zoom a optimalizované video

Inteligentní zoom automaticky do konverzace zapojuje všechny osoby, zatímco funkce Vivid HDR zajišťuje skvělý zážitek z videa, a to i za velmi rozdílných světelných podmínek.

Snadné.

Funkčnosti ihned po připojení (plug-and-play) s minimálním nastavením

Funkce Plug-and-play umožňuje rychlou a snadnou spolupráci; Jabra PanaCast stačí jednoduše připojit k notebooku nebo USB portu počítače a můžete začít.

Univerzální

Funguje se vším a všude

Jabra PanaCast spolupracuje se všemi předními video a audiokonferenčními řešeními a je certifikován pro použití s platformou Microsoft Teams. Můžete si tak být jisti, že se váš tým může připojit bez ohledu na to, jaké zařízení používá.

Datově řízeno

Zajišťuje data a informace v reálném čase prostřednictvím API

Jabra PanaCast získává data a informace prostřednictvím API, což pomáhá společnostem efektivněji umožnit automatizaci pracovních postupů a jednodušší správu zdrojů, jakož i zvyšování produktivity a ziskovosti prostřednictvím analýzy „velkých dat“.

 

K tomuto produktu zatím nebyla položena žádná otázka.

Zeptejte se nás!

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Jabra PanaCast

  • Kč 0,-

  • Cena bez DPH: Kč 0,-

K pokladně

Prohlášení o odmítnutí zodpovědnosti:
nahlavnisoupravy.cz nezodpovídá za případné chyby či nepřesnosti v informacích o produktech. Obrázky mohou být ilustrativní a nemusí vyobrazovat skutečný produkt, obsah balení ani množství.

Doporučné příslušenství pro tento produkt

Jabra Stojan - PANACAST

Jabra Stojan - PANACAST

..

Kč 0,- Cena bez DPH: Kč 0,-

Facebook komentáře ()

Top
oosn_info_text