Jabra Engage 55, Stereo, USB-C, MS, Stand, EM/AP

Jabra Engage 55 je intuitivní náhlavní souprava navržena pro ty, kteří většinu dne tráví hovory nebo virtuálními schůzkami, a poskytuje vám široký dosah bezdrátového připojení a nejvyšší úroveň zabezpečení pro maximální klid v duši.

Ať už pracujete z domova nebo v rušné kanceláři, Engage 55 vám zajistí profesionální zvuk pro každou jednotlivou konverzaci, bez ohledu na to, co se kolem vás děje.

Ať už pracujete z domova nebo v kanceláři, je příjemné mít svobodu pohybu. Kompaktní USB DECT adaptér Engage 55 poskytuje bezdrátový dosah až 150 m od vašeho počítače a také vám usnadňuje pohyb s notebookem, když právě telefonujete.

Zamiřte do kuchyně na kávu nebo se projděte pár koleček po kanceláři, aniž byste si dělali starosti, zda vám připojení vydrží.

Bezdrátový systém DECT je speciálně navržen pro bezdrátovou komunikaci, takže je ideální volbou pro pracovníky trávící většinu času voláním, kteří potřebují více mobility. Ve skutečnosti je bezdrátový dosah DECT Engage 55 až 15krát větší než průměrný dosah zařízení Bluetooth® třídy 2.

A pokud pracujete v rušné kanceláři, bezdrátové připojení DECT je navrženo tak, aby odolalo hustotě velkého počtu lidí pracujících na stejném místě, takže pro vaše konverzace získáte jasné, robustní a bezpečné připojení.

Ultra bezpečný bezdrátový adaptér pro Engage 55 má certifikaci DECT Security. Ale protože je pro nás zabezpečení vašich dat tak důležité, překračujeme úroveň zabezpečení DECT Step C s dalšími 256bitovými šifrovacími algoritmy FIPS vojenské úrovně, abychom zabránili odposlechu a udrželi konverzace v bezpečí.

Když spolu hovoříte nebo se účastníte virtuálních schůzek, záleží na každém slovu. Engage 55 je vybaven působivým mikrofonem s potlačením hluku, který pomáhá blokovat hluk na pozadí, abyste zněli jako profesionál, ať už pracujete v kterékoli kanceláři.

Reproduktory jsou optimalizovány pro čistotu řeči, zatímco širokopásmový zvuk poskytuje ostré, křišťálově čisté a přirozeně znějící hovory. Takže můžete zamávat na rozloučenou skřípavým, roboticky znějícím hlasům a přivítat mnohem poutavější konverzace.

Jabra Engage 55 funguje se všemi předními platformami sjednocené komunikace (UC) a kontaktních center pro bezproblémový provoz. Varianta UC je certifikována pro Google Meet, Works With Chromebook, Zoom a další, zatímco varianta Microsoft je certifikována pro Microsoft Teams.

Vestavěný indikátor hovoru (BusyLight) na Engage 55 vám pomůže rozloučit se s vyrušováním. Když telefonujete, automaticky se červeně rozsvítí a komukoli v okolí ukazuje, že jste v režimu „nerušit“.

 

A pokud pracujete v rušné kanceláři, bezdrátové připojení DECT je navrženo tak, aby odolalo hustotě velkého počtu lidí pracujících na stejném místě, takže pro vaše konverzace získáte jasné, robustní a bezpečné připojení.

K tomuto produktu zatím nebyla položena žádná otázka.

Zeptejte se nás!

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Jabra Engage 55, Stereo, USB-C, MS, Stand, EM/AP

  • Výrobce: Jabra
  • Kategorie:  Připojení USB
  • Kód výrobku: 9559-475-111
  • Zobrazeno:: 1058 x
  • EAN: 5706991025729
  • MPN: 9559-475-111
  • Dostupnost: Na objednávku
  • Kč 11 451,-

  • Cena bez DPH: Kč 9 464,-

K pokladně

0 recenzí / Napsat recenzi / Zeptejte se nás! / Nalezli jste nižší cenu?


Prohlášení o odmítnutí zodpovědnosti:
nahlavnisoupravy.cz nezodpovídá za případné chyby či nepřesnosti v informacích o produktech. Obrázky mohou být ilustrativní a nemusí vyobrazovat skutečný produkt, obsah balení ani množství.

Štítky: Jabra Engage 55

Top 1
oosn_info_text