Jabra Motion je prvotřídní zařízení, pokud jde o inovativní funkce a technologie. Máte jistotu, že bude splňovat i budoucí nároky. Svým designem navrženým pro maximální pohodlí při nošení usnadní váš náročný životní styl. Je to jediná náhlavní souprava, kterou kdy budete potřebovat. Vestavěné senzory pohybu reagují na vaše pohyby a různá zvuková prostředí, což umožňuje intuitivní ovládání hovorů, nepřekonatelnou výkonnost baterie a vynikající kvalitu zvuku.

Intuitivní ovládání hovorů

Při zvednutí Jabra Motion automaticky přijme hovor a upraví hlasitost reproduktoru podle vašeho pohybu a okolního hluku - to vše díky vestavěným pohybovým senzorům. Díky hlasovému ovládání můžete hovor přijmout pouhým vyslovením „Answer.“ Příjem a ukončení hovorů usnadňuje také výklopné raménko.

Vynikající zvukový výkon

Jak byste mohli očekávat, díky svým vynikajícím zvukovým schopnostem Jabra Motion vždy zajistí, aby nezapadlo žádné vaše slovo – a to v jakémkoli prostředí. Jako standard jsou zahrnuty Technologie HD voice, Noise Blackout 3.0 a Wind Noise Reduction.

Klepnutím se připojte k zařízení s podporou NFC

Technologie Near Field Communication (NFC) usnadňuje okamžité připojení a komunikaci s mobilními telefony, tablety a interaktivními značkami. Stačí telefon přiložit k náhlavní soupravě a spojení je navázáno. Podívejte se na video a uvidíte, jak snadné je připojení pomocí NFC.

Nejlepší bezdrátová svoboda ve své třídě

Není třeba chodit s telefonem po kanceláři. Zařízení Jabra Motion UC, Bluetooth® Class 1 vám dává bezdrátovou svobodu do dosahu až 100m od vašeho PC, tabletu nebo chytrého telefonu. To je 10krát větší rozsah, než u podobných náhlavních souprav na trhu.

Sada pro cestování a nabíjení

Sada pro cestování a nabíjení přináší maximální pohodlí a činí tak Jabra Motion UC ideální volbou jak pro podnikání, tak pro soukromý život (není k dispozici v maloobchodním prodeji).

Obsah balení:

  • Autonabíječka
  • Balíček gelových nástavců

 

Konstrukční provedení
Rozměry 102 x 14,5 x 70 mm
Uchycení Za uchem
Hmotnost 17,6 g
Připojení
Technologie bezdrátového připojení Bluetooth
Verze Bluetooth 4
A2DP Bluetooth profil Ano
AVRCP Bluetooth profil Ne
Multipoint Ano
NFC Ano
Mikrofon
Typ mikrofonu 2 všesměrové analogové mikrofony MEMS
Frekvenční rozsah mikrofon 150 Hz – 6,5 kHz
Sluchátka
Frekvenční rozsah sluchátka 150 Hz - 6,5 kHz
Napájení, baterie
Délka nabíjení Přibližně 2 hodiny
Výdrž - délka hovoru Až 7 hodin
Výdrž - standby režim Až 15 dní
Výkon
Dosah Až 100 metrů se zařízením třídy 1 (např. Jabra Link 360)

Až 10 metrů se zařízením třídy 2

K tomuto produktu zatím nebyla položena žádná otázka.

Zeptejte se nás!

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Jabra Motion

  • Kč 2 698,-

  • Cena bez DPH: Kč 2 230,-

K pokladně

Prohlášení o odmítnutí zodpovědnosti:
nahlavnisoupravy.cz nezodpovídá za případné chyby či nepřesnosti v informacích o produktech. Obrázky mohou být ilustrativní a nemusí vyobrazovat skutečný produkt, obsah balení ani množství.

Top
oosn_info_text