• Jabra SPEAK 510 MS plus

Díky přenosnému hlasovému komunikátoru SPEAK 510 můžete uskutečňovat konferenční hovory kdekoliv – jedná se o osobní hlasový komunikátor s připojením Bluetooth® a USB, který funguje s počítači, chytrými telefony i tablety.

Zapojte se do konverzace kdykoliv a kdekoliv
Zvyšte svoji produktivitu a zůstaňte soustředění, ať jste kdekoliv, díky hlasovému komunikátoru Jabra Speak™ 510 UC. Jedná se přenosný hlasový komunikátor sjednocené komunikace, který vám umožňuje přeměnit doslova jakýkoliv prostor v konferenční místnost. Získáte řešení s vynikající kvalitou zvuku a funkční ihned po připojení, které lze připojit k počítači prostřednictvím USB a k tabletu nebo chytrému telefonu prostřednictvím Bluetooth nebo USB.

Skvěle se hodí na cesty
Jabra Speak 510 UC má kompaktní design a protože se dodává včetně cestovního pouzdra, snadno se přenáší. Ať už jde o navázání rychlého konferenčního hovoru v kanceláři nebo používání na cestách, spolupráce je snadná.
 
Chytrý reproduktor
Hlasový komunikátor Jabra Speak 510 UC je vybaven inteligentním mikrofonem a výkonným reproduktorem s pokrytím 360 stupňů, což znamená, že se konference mohou aktivně zúčastnit všichni v místnosti bez ohledu na to, kde se reproduktor nachází. To umožňuje profesionální řešení, ať se hovor rozhodnete uskutečnit kdekoliv.

 
Připojení
A2DP Bluetooth profil Ano
Napájení, baterie
Výdrž - délka hovoru Až 15 hodin

K tomuto produktu zatím nebyla položena žádná otázka.

Zeptejte se nás!

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Jabra SPEAK 510 MS plus

  • Kč 5 397,-

  • Cena bez DPH: Kč 4 460,-

K pokladně

Prohlášení o odmítnutí zodpovědnosti:
nahlavnisoupravy.cz nezodpovídá za případné chyby či nepřesnosti v informacích o produktech. Obrázky mohou být ilustrativní a nemusí vyobrazovat skutečný produkt, obsah balení ani množství.

Štítky: Jabra speak

Top
oosn_info_text