• Jabra Evolve 80 MS stereo

Pro lepší koncentraci

Model Jabra EVOLVE 80 je navržen tak, aby maximalizoval vaši koncentraci a kvalitu hovorů díky technologii potlačení šumu a reproduktorům světové řídy, optimalizovaným pro přenos hlasu a poslech hudby.

Zůstaňte soustředěni

Jabra EVOLVE 80 MS Stereo je profesionální náhlavní souprava, určená ke zlepšení soustředění a hovorů. Prvotřídní technologie potlačení šumu přináší klid pro práci v hlučném prostředí otevřených kanceláří, účinně vytváří koncentrační zóny kolem vás, takže můžete zůstat soustředění na svou práci. Reproduktory jsou vyrobeny stylově pro maximální pohodlí díky koženkovým náušníkům a jsou speciálně navrženy pro snížení šumu kanceláře. V kombinaci s aktivní technologií potlačení šumu získáte maximální ochranu proti hluku v kanceláři. Koncentrační zóna je doplněna o indikátor činnosti (tzv. busylight), který kolegům signalizuje dostupnost uživatele.

Zůstaňte flexibilní

O umístění pracoviště byste měli rozhodovat vy, nikoliv úkol samotný Model Jabra EVOLVE 80 se dodává s 3,5mm konektorem jack integrovaným do řídící jednotky, což umožňuje snadné připojení kabelové náhlavní soupravy k PC, chytrému telefonu nebo tabletu. Řídící jednotka podporuje pohodlný a snadný přístup k nejčastěji používaným funkcím, například k ovládání hlasitosti. Kromě toho můžete přijímat a ukončovat volání přímo na řídící jednotce, čímž se zvyšuje vaše celková flexibilita, takže se můžete lépe soustředit na obsah konverzace. Výklopné raménko mikrofonu lze bez problémů sklopit do spony přes hlavu, pokud právě netelefonujete nebo jste-li na cestách - takže svou kancelářskou náhlavní soupravu můžete snadno přeměnit na osobní.

Optimalizováno pro Microsoft Lync

Model Jabra Evolve 80 MS Stereo je optimalizován pro Microsoft Lync a umožňuje funkčnost okamžitě po připojení (Plug & Play). Náhlavní souprava funguje dokonale na platformě Microsoft Lync, takže se můžete soustředit na konverzaci.

http://youtu.be/9n_kCaFcSiQ

Konstrukční provedení
Uchycení Přes hlavu
Počet sluchátek (mono / duo) Na obě uši
Hmotnost 324 gramů
Připojení
Zakončení kabelu USB konektor / 3,5 mm jack
Typ připojení Pevné
Mikrofon
Typ mikrofonu Noise-canceling
Sluchátka
Frekvenční rozsah sluchátka Wideband

K tomuto produktu zatím nebyla položena žádná otázka.

Zeptejte se nás!

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!

Pro tento výrobek nebyly nalezeny žádné recenze.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

Jabra Evolve 80 MS stereo

  • Výrobce: Jabra
  • Kategorie:  Připojení USB
  • Kód výrobku: 7899-823-109
  • Zobrazeno:: 3055 x
  • EAN: 5706991017090
  • Dostupnost: Obvykle méně než 3 dny
  • Kč 11 156,-

  • Cena bez DPH: Kč 9 220,-

K pokladně

Prohlášení o odmítnutí zodpovědnosti:
nahlavnisoupravy.cz nezodpovídá za případné chyby či nepřesnosti v informacích o produktech. Obrázky mohou být ilustrativní a nemusí vyobrazovat skutečný produkt, obsah balení ani množství.

Štítky: Jabra Evolve

Top
oosn_info_text