3M™ PELTOR™ ComTac VII

2022-04-25

3M™ PELTOR™ ComTac VII

Představujeme Vám novou generaci headsetů vyvíjených a vyráběných předeveším pro potřeby armády, policie a složek určených k vymáhání práva. Kombinují v sobě komunikační headset a elektronický chránič sluchu s funkcí útlumu závislém na okolním hluku. Útlum závislý na okolním hluku, tzv. Level Dependent Funkce, příp. Ambient Listening zlepšuje situační povědomí uživatele, aniž by byl ohrožen jeho sluch a obecně bezpečnost.

Počínaje modely Comtac VI, tato funkce byla vylepšena a poskytuje nyní 5 tzv. MAP (Mission Audio Profile) profilů, oprimalizovaných pro konkrétní prostředí uživatele:

- Silent

- Comfort

- Conversation

- Patrol

- Observation

Kromě vylepšeného příposlechu okolí byla do produktů 3M Peltor Comtac VI / Comtac VII přidána funkce NIB – Natural Interaction Behaviour. Ta umožňuje v omezeném dosahu přímou, duplexní komunikaci mezi uživateli, bez nutnosti použití radiostanice. Tato komunikace funguje zjednodušeně jako interkom, a to jak s ruční aktivací mikrofonu, tak pomocí vox.

Další zajímavou změnou je konstrukce hlavového mostu, který byl přepracován a umožňuje nyní jedoduchou přeměnu headsetu pro možnost instalace na balistickou helmu, aniž by bylo nutné hlavovou pásku zničit.

Více naleznete na produktových stránkách, https://www.nahlavnisoupravy.cz/3m-peltor-comtac-vii-headset-mt14h41a-300eu-gn, příp. nás neváhejte kontaktovat.

 

Top
oosn_info_text